اولین دورهمی بزرگ فعالان صنعت گلاب و عرقیات منطقه کاشان

چکیده این مطلب :

مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی اتاو برگزار کرد : آشنایی با مهارت های نوین جهت موفقیت صنعت گل محمدی و گیاهان معطر اولین و بزرگترین دورهمی فعالان صنعت گلاب و عرقیات منطقه کاشان با موضوع آشنایی با مهارتهای نوین جهت موفقیت در این صنعت برگزار شد .

اولین دورهمی بزرگ فعالان صنعت گلاب و عرقیات منطقه کاشان

مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی اتاو برگزار کرد : 

آشنایی با مهارت های نوین جهت موفقیت صنعت گل محمدی و گیاهان معطر
اولین و بزرگترین دورهمی فعالان صنعت گلاب و عرقیات منطقه کاشان با موضوع آشنایی با مهارتهای نوین جهت موفقیت در این صنعت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و خبرگزاری مرکز مشاوره آتاو همایش و دورهمی فعالان صنعت گلاب و عرقیات منطقه کاشان با موضوع آشنایی با مهارتهای نوین جهت موفقیت در این صنعت روز چهارشنبه سوم بهمن ماه 1397 ساعت 15:30 در سالن همایش اتاق بازرگانی کاشان واقع در خیابان 22 بهمن کاشان برگزار شد .

 

یکی از اهداف آموزشی مرکز مشاوره آتاو و برنامه های کانون گل محمدی و گیاهان معطر برگزاری دوره آموزشی با موضوع مدیریت ارشد کسب و کار(MBA)گرایش مدیریت گلاب و عرقیات بود که در حاشیه همایش “فعالان صنعت گلاب و عرقیات” و با حضور فعالان حوزه گل محمدی و گیاهان معطربرگزارشد .

در این همایش باتوجه به حضور فعالان صنعت گلاب، عرقیات و اسانس از برگزاری دوره آموزشی مدیریت ارشد کسب و کار (MBA)گرایش گلاب و عرقیات دراین حوزه استقبال شد و حاضران نیز پیشنهادات و نظرات خود را مطرح کردند .

در این همایش آقای دکتر محمد عقیقی مدیر مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی آتاو نیز به فرآیند آشنایی با مهارتهای نوین جهت موفقیت و برنامه های این دوره پرداخت .

این همایش با همکاری کانون گل محمدی و گیاهان معطر و مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی آتاو در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کاشان برگزار شد وبا استقبال فعالان این حوزه همراه بود.

  • نظرات کاربران