دوره مدیریت ارشد کسب و کار گرایش مدیریت شهری Urban Management MBA

چکیده این مطلب :

چرا MBA مدیریت شهری آتاو ؟ این دوره با رویکرد مهارت محوری و در پاسخ به عدم کارایی تحصیلات دانشگاهی برای افراد تحصیل کرده و مدیران رشته های مدیریت شهری راه اندازی شده است . اگر به دنبال کسب ایده های جدید و فراگیری تکنیک های بروز در کسب و کارهای مربوط به مدیریت شهری هستید ، شرکت در دوره های MBA گرایش مدیریت شهری Urban Management MBA می تواند شما را به هدفتان برساند . اگر به دنبال کارآفرینی در حوزه مدیریت شهری هستید یا تمایل دارید کسب و کار خود را رونق بخشید و در محیط کار خود برترین باشید و توان رقابت پذیری داشته باشید، شرکت در دوره های مدیریتی MBA گرایش مدیریت شهری Urban Management MBA را از دست ندهید .

دوره مدیریت ارشد کسب و کار گرایش مدیریت شهری Urban Management MBA

فوق العاده شوید !!!

مدیریت ارشد کسب و کارآتاو MASTER OF BUSINESSES ADMINISTRATIOیا به اختصار MBA گنجینه ایست حاوی دانش و مهارتهای جدید و کاربردی برای حل مسائل و چالشهای بزرگ مدیریتی که به انسان دیدی برتر نسبت به مدیریت اعطا می نماید . این دوره کاربردی و مهارتی را میتوان گشایشگر فرصتهای شغلی نامید . فرصتهایی که تا کنون پیش روی فرد قرار نگرفته و یا دیده نشده است و ماحصل آنها ، تغییر نگرش مدیریت و همچنین توسعه حرفه ای کسب و کار خواهد بود .

تحصیل در دوره MBA آتاو یک سرمایه گذاری شخصی بزرگ و یک تجربه هیجان انگیز بشمار می رود ، زیرا فرد خود را در اجتماعی از مدیران ، کارشناسان و کارآفرینانی می بیند که برای تحول نگرش و تغییر بینش کسب و کار خود ارزش قائل بوده و جویای ارتقا مهارت و دانش کاربردی خود در زمینه مدیریت هستند . همچنین فرد با گذراندن این دوره خود را برای رهبری کسب و کار آماده می سازد و بدین ترتیب مهم ترین عوامل کلیدی موفقیت را کسب نماید.

دوره MBA آتاو با دنیای واقعی تجارت و کسب و کار در تطابق است و تحصیل در آن ، یک مزیت رقابتی استراتژیک و مالی بشمار می رود . کلاسهای MBA آتاو سرشار از خلاقیت و فضای حرفه ای کسب و کار است و پیوند هایی که میان همراهان برقرار میگردد ، بر زندگی شخصی و کاری آنها تاثیراتی چشم گیر دارد .

معرفی دوره مدیریت ارشد کسب و کار MBA گرایش مدیریت عمومی آتاو  Urban Management MBA99 : 

اداره موفق یک کسب و کار چندان آسان نیست و ردیابی نیروهای دست اندر کار در قالب امروز بسیار دشوار است . هدف از این دوره انجام بهتر فرایندهای کسب و کار می باشد که در آن مدیریت کسب و کار به شیوه علمی و کاربردی به دانش پژوهان آموخته می شود . این دوره قصد دارد از خلاقیت و توانایی شما برای کارآفرینی و ایجاد فعالیتهای جدید در درون سازمان استفاده کند .

مخاطبان این رشته شامل طیف وسیعی از فعالان مدیریت شهری هستند و حوزه های مرتبط با آن به شرح زیر است : - مدیران ، کارشناسان و شاغلین در موسسات و سازمانهای فعال در عرصه مدیریت شهری - مدیران ، کارشناسان و شاغلین مدیریت شهری - مدیران ، کارشناسان و شاغلین سازمان نطام مهندسی کل کشور - مدیران ، کارشناسان و شاغلین مراکز دولتی ، نیمه دولتی و خصوصی - مدیران ، کارشناسان و شاغلین مدیریت شهری - علاقه مندانی که دارای زمینه های تحصیلی و شغلی غیر عمرانی هستند و مایلند وارد این حوزه شوند . - دانشجویان رشته های عمران ، راه و شهرسازی و سایر رشته ها که قصد ورود به دنیای کسب و کار هنری را دارند.

ویژگی های خاص دوره MBA مدیریت شهری آتاو 99 Urban Management MBA :

- اعطای گواهینامه های معتبر از موسسات و دانشگاههای داخلی و خارجی  - برگزاری کلاسها برای مدیران در محیط حرفه ای جهت اثربخشی بیشتر  - بهره مندی از اساتید برجسته و صاحب سبک و تجربه مدیریت  - شرایط ایده ال و تخفیفات ویژه پرداخت شهریه  - برگزاری کلاسها در روزهای پایانی هفته ، ساعات غیر اداری 

مدت زمان و محتوای دوره MBA مدیریت شهری آتاو 99  Urban Management MBA :

مدت زمان دوره یکسال بوده که شامل چهار ترم بصورت حضوری و یک ترم به صورت نیمه حضوری جهت ارائه پروژه پایانی می باشد.

محتوا و سرفصل های دوره :

-مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی  -اصول کارتیمی در سازمان  -اقتصاد مدیران و برنامه ریزی اقتصادی -مدیریت بازاریابی و فروش  -مدیریت مالی ، سرمایه گذاری و ریسک  -اصول و فنون مذاکره و زبان بدن  -مدیریت استراتژیک  -تدوین طرح تجاری و بیزینس مدل -مدیریت کارآفرینی کارآفرینی 

وضعیت دوره :  

اولین دوره در سال 1390 در شهرداری کاشان برگزار گردید.

جهت ثبت نام در دومین دوره و اطلاعات تکمیلی بیشتر با شماره تماس های 03155424115 -09131636466 -09132767892 و یا در قسمت نظرات کاربران، یا ارتباط با ما پیش ثبت نام نمایید.

  • نظرات کاربران