دوره مدیریت ارشد کسب و کار گرایش مدیریت املاک REAL ESTATE MBA

چکیده این مطلب :

چرا MBA املاک آتاو ؟ افرادی که مایل به پیشبرد حرفه ی خود در زمینه املاک و مستغلات هستند و یا قصد دارند در آینده ای نزدیک وارد بازار کار این رشته شوند، می توانند شانس شرکت در دوره های آموزشی مدیریت کسب و کار املاک و مستغلات آتاو را داشته باشند. مدرک مدیریت کسب و کار املاک آتاو در زمینه های مختلف از جمله املاک و مستغلات نیز مزیت بسیاری برای دانش پذیران و علاقه مندان به این رشته دارد. ثبت نام افراد در کلاس های مدیریت املاک و مستغلات آتاو موجب توسعه حرفه ای و افزایش تجربه شخصی آن ها در این زمینه می شود.

دوره مدیریت ارشد کسب و کار گرایش مدیریت املاک REAL ESTATE MBA

فوق العاده شوید !!!

مدیریت ارشد کسب و کار MASTER OF BUSINESSES ADMINISTRATION  یا به اختصار MBA گنجینه ایست حاوی دانش و مهارتهای جدید و کاربردی برای حل مسائل و چالشهای بزرگ مدیریتی که به انسان دیدی برتر نسبت به مدیریت اعطا می نماید .

این دوره کاربردی و مهارتی را میتوان گشایشگر فرصتهای شغلی نامید . فرصتهایی که تا کنون پیش روی فرد قرار نگرفته و یا دیده نشده است و ماحصل آنها ، تغییر نگرش مدیریت و همچنین توسعه حرفه ای کسب و کار خواهد بود .

تحصیل در دوره MBA  یک سرمایه گذاری شخصی بزرگ و یک تجربه هیجان انگیز بشمار می رود ، زیرا فرد خود را در اجتماعی از مدیران ، کارشناسان و کارآفرینانی می بیند که برای تحول نگرش و تغییر بینش کسب و کار خود ارزش قائل بوده و جویای ارتقا مهارت و دانش کاربردی خود در زمینه مدیریت هستند . همچنین فرد با گذراندن این دوره خود را برای رهبری کسب و کار آماده می سازد و بدین ترتیب مهم ترین عوامل کلیدی موفقیت را کسب نماید.

دوره MBA با دنیای واقعی تجارت و کسب و کار در تطابق است و تحصیل در آن ، یک مزیت رقابتی استراتژیک و مالی بشمار می رود .

کلاسهای MBA سرشار از خلاقیت و فضای حرفه ای کسب و کار است و پیوند هایی که میان همراهان برقرار میگردد ، بر زندگی شخصی و کاری آنها تاثیراتی چشم گیر دارد .

رشته املاک و مستغلات در هر زمان و در هر شرایطی جزو پرمخاطب ترین رشته ها قرار گرفته و خواهد گرفت. چرا که شغل مشاور املاک و مستغلات نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشور ها یکی از پرسود ترین مشاغل محسوب     می شود. به همین دلیل سالانه افراد بسیاری در دوره های آموزشی مدیریت کسب و کار املاک مستغلات شرکت می نمایند. یکی از شغل هایی که اصطلاحا افراد به دید یک شغل نون و آبدار نگاه می نمایند، شغل مشاوره املاک است. به گونه ای که بسیاری وسوسه داشتن این شغل را یک بار هم شده در ذهن خود داشتند.
همان طور در ابتدای بخش ذکر شد هم چنان به نظر می رسد حداقل در محاسبات اولیه شغل مشاوره املاک در گروه پرسود ترین مشاغل باشند. شاید شما هم دوست داشته باشید که یک بنگاه مشاوره املاک راه بیاندازید اما اطلاعات کافی در باره ی این شغل نداشته باشید. شغل مشاور املاک قدمت نسبتا زیادی دارد اما با گذشت زمان، افزایش جمعیت و البته رشد فناوری این شغل نیز مانند همه ی ابعاد زندگی دستخوش تغییراتی شده است که باید برای موفقیت به آن ها توجه کرد.

دانش پذیران پس از شرکت در کلاس های مدیریت کسب و کار املاک و مستغلات آتاو می توانند به عنوان مشاور املاک و مستغلات فعالیت کنند. برای قدم گذاشتن در این راه یا می توانید در صورت داشتن سرمایه لازم، خوداشتغالی را پیش بگیرید و یا در دفاتر مشاور املاک مشغول به فعالیت و کسب تجربه شده سپس اقدام به بازگشایی دفتر مشاور املاک نمایید.

اگر بخواهید از میزان اعتبار و تاثیرگذاری مدرک مدیریت کسب و کار بر روند یافتن شغل و یا شروع کسب و کار خود داشته باشید بهتر است بدانید که مدرک مدیریت کسب و کار خود به تنهایی عامل موفقیت افراد در تمامی شغل ها

می باشد. شغل مشاوره املاک و مستغلات نیز این قاعده مستثنی نیست. اکثر دانش پذیرانی که در این دوره آموزشی شرکت می نمایند علاوه بر کسب دانش و اطلاعات لازم ، به یادگیری مهارت ها و تکنیک های مدیریتی در این زمینه نیاز اساسی دارند. چرا که امروزه با پیچیده شدن امور در بازار کسب و کار، تنها راه رسیدن به سود و موفقیت آشنایی کامل با مباحث و مهارت های مدیریتی در زمینه ی املاک و مستغلات می باشند.

 

معرفی دوره مدیریت ارشد کسب و کار MBA گرایش مدیریت املاک و مستغلات آتاو 99 REAL ESTATE MBA :

اداره موفق یک کسب و کار چندان آسان نیست و ردیابی نیروهای دست اندر کار در قالب امروز بسیار دشوار است . هدف از این دوره انجام بهتر فرایندهای کسب و کار می باشد که در آن مدیریت کسب و کار به شیوه علمی و کاربردی به دانش پژوهان آموخته می شود .

این دوره قصد دارد از خلاقیت و توانایی شما برای کارآفرینی و ایجاد فعالیتهای جدید در درون سازمان استفاده کند .

 

 

مخاطبان این رشته شامل طیف وسیعی از فعالان صنعت املاک و مستغلات هستند و حوزه های مرتبط با آن به شرح زیر است :

- مدیران ، کارشناسان و شاغلین در دفاتر خدمات املاک و مستغلات 

- مدیران ، کارشناسان و شاغلین سازمانها و نهادهای دولتی ، نیمه دولتی و خصوصی در حوزه های میراث فرهنگی ، صنایع دستی ، مسکن و شهرسازی، اقامتگاهی و مراکز بومی گردی 

- مدیران ، کارشناسان و شاغلین حوزه های مسکن ، مناطق ازاد و سایر دستگاهها 

- علاقه مندانی که دارای زمینه های تحصیلی و شغلی غیر املاک هستند و مایلند وارد این حوزه شوند .

- دانشجویان بازاریابی و سایر رشته ها که قصد ورود به دنیای کسب و کار املاک را دارند.

 

ویژگی های خاص دوره MBA املاک و مستغلات آتاو 99 REAL ESTATE MBA:

- اعطای گواهینامه های معتبر ازوزارت علوم ، سازمان فنی و حرفه ای ILO، موسسات و دانشگاههای داخلی و خارجی 

- برگزاری کلاسها برای مدیران در محیط حرفه ای جهت اثربخشی بیشتر 

-برگزاری دوره مدیریت کسب و کار گرایش املاک در سطح منطقه 

- بهره مندی از اساتید برجسته و صاحب سبک و تجربه مدیریت املاک

- شرایط ایده ال با 50% تخفیف ویژه شهریه 

- برگزاری کلاسها در روزهای پایانی هفته ، ساعات غیر اداری 

مدت زمان و محتوای دوره MBA املاک : REAL ESTATE MBA و مستغلات آتاو 99 

مدت زمان دوره یکسال بوده که شامل چهار ترم بصورت حضوری و یک ترم به صورت نیمه حضوری جهت ارائه پروژه پایانی می باشد.

محتوا و سرفصل های دوره :

-قوانین حقوقی در مشاوره املاک 

- مدیریت رفتار و منابع انسانی 

-سند خوانی و قوانین و مقررات ثبت اسناد 

-تحلیل اقتصادی در املاک 

-مدیریت بازاریابی و تکنیک های فروش و فروشنده حرفه ای در املاک

-مدیریت برند سازی 

-مدیریت سرمایه گذاری و ریسک 

- حسابداری مدیریت در املاک 

-مدیریت استراتژیک (تحلیل استراتژی های موفق و ناموفق در حوزه املاک )

-اصول و فنون مذاکره و مدیریت ارتباط با مشتریان 

-تحلیل حقوقی محیط کسب و کار

-مهارتهای مشاورین املاک

-آینده پژوهی

-کارآفرینی در املاک 

وضعیت دوره :

اولین دوره مدیریت ارشد کسب و کار گرایش ، مدیریت املاک از شهریور ماه 1399 آغار و (سرفصل مدیریت رفتار و منابع انسانی )در حال برگزاری .

دومین دوره در حال ثبت نام . جهت ثبت نام و اطلاعات تکمیلی بیشتر در قسمت نظرات کاربران و یا ارتباط با ما پیش ثبت نام نمایید.

تماس و ثبت نام 09132767892 - 09131636466 - 09132635848

 

  • نظرات کاربران