دوره های مدیریت ارشد کسب و کار MBA

چکیده این مطلب :

چرا MBA آتاو؟ میخواهیم وارد دنیای حرفه ای ها شویم

دوره های مدیریت ارشد کسب و کار MBA

دوره های مدیریت ارشد کسب و کارآتاو (MBA)

مدیریت راهبردی کسب و کار (Master of Business Administration) یا به اختصار MBA گنجینه ایست حاوی دانش و مهارتهای جدید و کاربردی مدیریت برای حل مسائل و چالشهای مدیریتی که به انسان دیدی برتر نسبت به مدیریت اعطا می نماید. این دوره کاربردی و مهارتی را میتوان گشایشگر فرصتهای شغلی نامید ، فرصت هایی که تاکنون پیش روی فرد قرارنگرفته و یا دیده نشده است و ماحصل آنها تغییر نگرش مدیریت و همچنین توسعه حرفه ای کسب و کار خواهد بود .

تحصیل در دوره MBA آتاو یک سرمایه گذاری شخصی بزرگ و یک تجربه هیجان انگیز به شمار می رود زیرا فرد خود را در اجتماعی از مدیران ، کارشناسان و کارآفرینان می بیند که برای تحول نگرش و تغییر بینش کسب و کار خود ارزش قائل بوده و جویای ارتقاء مهارت و دانش کاربردی خود در زمینه مدیریت هستند .وی و همراهانش در طی این دوره به هم اندیشی و تعامل تجربه با یکدیگر پرداخته ، مورد واکاوی های مختلف پیراون کسب و کار و آماده سازی رهبری خود را تجزیه و تحلیل میکنند.

MBA آتاو با دنیای واقعی تجارت و کسب و کار در تطابق است و تحصیل در آن ، یک مزیت رقابتی استراتژیک ومالی به شمار می رود.کلاسهای MBA  آتاو سرشار از خلاقیت و فضای حرفه ای کسب و کار است و پیوندهای که میان همراهان برقرار می گردد، بر زندگی شخصی و کاری آنها تاثیراتی چشمگیر دارد.

گرایشهای دوره MBA آتاو:

مرکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارافرینی آتاو جهت اختصاصی نمودن و سفارشی سازی محتوای دوره MBA  با نیاز دانشپذیران و صنایع ، اقدام به طراحی و راه اندازی دوره های تخصصی MBA  با گرایشات متنوع مدیریت گردشگری ، مد و هنر ، منابع انسانی ، بازاریابی ، املاک ، پزشکی ، مدیریت پروژه ، مدیریت بیمه ، داروئی ، بانکداری و ...

منافع حضور در دوره MBA  آتاو:

-اجرایی کردن سریع آموخته ها ، خواسته ها و برنامه ها

-افزایش دانش و مهارت مدیران در حوزه های فنی مدیریت نظیر مهارتهای بازاریابی ، تبلیغات ، بازرگانی ، فروش ، حسابداری ، مدیریت مالی و ...

-افزایش دانش و مهارت مدیران در حوزه های انسانی مدیریت نظیر تیم سازی ، رهبری تیم ، مذاکرات ، زبان بدن و ...

-افزایش شناخت و درک مفهوم شایستگی ها ، مهارتها و ظرفیتهای فیزیکی ، روانی و جسمانی افراد سازمان و تفویض مسئولیت به آنها مناسب با تیپ شخصیتی و توان افراد .

-اجرایی نمودن بهترین تکنیک ها و متدها برای مدیریت سازمان

-ایجاد توانمندی برای نگهداشت و حفظ منابع و توانمندی افراد به عنوان مرکز تعالی سازمان .

ویژه گی های خاص دوره MBA آتاو:

-امکان بهره مندی از دوره به صورت حضوری و یا آنلاین

-بهره مندی از تدریس مهارتی به سبک آتاو

-بهره مندی از اساتید صاحب سبک و تجربه مدیریت

-اعطای گواهینامه مورد تائید وزارت علوم و سازمانهای مرتبط از جمله سازمان فنی و حرفه ای و با تایید سازمان کار جهانی ILO

-برگزاری کلاسها در ساعت غیر اداری و نظرسنجی دانشپذیران.

شرایط پذیرش در دوره MBA آتاو:

-دارابودن مدرک کارشناسی

-حداقل 5 سال سوابق اجرایی مدیریت

-پذیرش در مصاحبه ورودی

تماس و مشاوره رایگان : 09131636466 - 09132767892 - 09132635848

  • نظرات کاربران